Gizlilik Politikası

parantezanaliz.com sitesinde sunulan hizmetlerden yararlanıldığında sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikaları kabul edilmiş sayılır.

Gizlilik politikası, verilerin hangi nedenlerle toplandığı ve bu verilerle neler yapılmak istendiği gibi hususların anlaşılmasına yardımcı olmayı amaçlar.

parantezanaliz.com bu bilgilerin kullanıcılarla paylaşılmasını önemsemektedir; bu nedenle zaman ayırıp dikkatli bir şekilde okuduğunuz için teşekkür ederiz.

GİZLİLİK İLKELERİ

parantezanaliz.com sitesi tüm kullanıcıların gizlilik ilkelerine saygı duyar ve gizliliklerini özenle korur.

Gizlilik ilkeleri’yle ilgili daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki maddeleri dikkatlice okuyunuz:

GİZLİLİK İLKELERİ NELERİ KAPSAR?

parantezanaliz.com sitede yer alan bilgi ve hizmet kullanıcılarının kişisel bilgilerini içerir. Kişisel Bilgiler kullanıcıların tanınabilmesi ve sunulan hizmetler hakkında kendilerine bilgi verilebilmesi bakımından, adı-soyadı, e-posta adresi, telefon vb. kayıtlardan oluşur. Bu bilgiler kamuya açık bilgiler değildir ve hiçbir surette parantezanaliz.com sitesinin yönetmediği veya kontrolü altında olmayan başka bir yerde kullanılmaz ve paylaşılmaz.

BİLGİ TOPLAMA VE KULLANIMI

parantezanaliz.com sitesine üye olunduğunda veya sitenin sunduğu ürün ve hizmetlerden yararlanıldığında kullanıcılardan edinilmiş bilgiler gizlilik ilkeleri gereğince saklanır. parantezanaliz.com kullanıcılara ait bilgileri toplamak ve yukarıda sayılan gizlilik ilkeleri bağlamında saklamak hakkına sahiptir.

parantezanaliz.com sitesine kayıt başvurusu yapıldığında, kullanıcıdan ad-soyad, e-posta, şehir, ülke, vb. bilgiler istenir; kişi, kullanıcı adı ve şifresiyle siteye giriş yaptığında artık sitenin tanıdığı bir kullanıcı sayılır. Kullanıcıya ait bu bilgiler parantezanaliz.com adresinde saklanır; hizmetlerin daha iyi hale getirilebilmesi ve geliştirilebilmesi amacıyla toplanmış bu bilgiler analiz edilebilir ve raporlanabilir.

BİLGİ PAYLAŞIMI VE İFŞA EDİLMESİ

parantezanaliz.com sitesinde toplanan kişisel bilgiler kullanıcıların özel izni olmaksızın siteye bağlı olmayan ve siteye ürün ya da hizmet sunan şirketlerle veya üçüncü şahıslara asla kiralanmaz, satılmaz veya paylaşılmaz.

GİZLİLİK VE GÜVENLIK

Bu bilgiler kullanıcıların güvenliği nedeniyle site çalışanlarına da kısıtlanmış olup ancak ürün ve hizmetlerle ilgili kullanıcı bilgileri gerekli olduğu durumlarda yetkili personelin yalnızca gerekli kısımlara erişimine izin verilmiştir.